Fishy?

marek_kavand_paberil2
marek_kavand1
marek_kavand21
marek_kavand31
marek_kalad1
marek_kalad21
Niisiis.
Klient soovis saada kalu. Et ujuksid üksteisele vastu. Mingi idee mul tuli ja joonistasin kavandi, sellest on ka siin pilt. Vaatasime koos kliendiga üle ning leppisime kokku, et muudan veel kalade näod ära, et ei oleks ni kuri, pigem rahulik aga tõsine. Paberile siiski ma rohkem enam midagi ei joonistanud. Ja järgnev on jälle hea näide sellest, et tätoveering tuleb ise nii, nagu ta tulla tahab. Tuleb end lihtsalt voolul lasta kanda. Esimesed mitmed katsetused pliiatsiga nahal ei jõudnud otseloomulikult kuhugi aga kui siis ühel hetkel hakkas tunne tulema, siis tuli hooga. Ja tulemus on näha. Iseasi, kes kui palju sellest muidugi aru saab või ette kujutada suudab.
Peale pliiatsiga kavandamist masin kätte ja kütma! Tegin joonenõelaga esmalt kohad, mis vajavad rohkem täpsust, edasi kavatsen teha 15magnumiga. Selle töö puhul ei toimi konkreetsed jooned, natuke on vaid siia-sinna vaja kontrasti ja teravust, aga mitte igale poole.
Nõel: 7ne round liner
Tint: I True Black

So, client said that he wants two fish swimming towards eachother. I had some idea and drewed the sketch. We agreed that I change the fishes faces to be more calm and serious instead of this evil grin. But I did’nt drew anything onto the paper anymore. And the following is once again a good example, of how a tattoo is coming as it wants to come. You just gotta let yourself to go with the flow! Of course, the first few lineas and ideas on the skin did’nt work, but once it started to work, it worked very well. And you can see the result, as much as someone sees or can imagine the vision.
After the designing with pencil I loaded the “gun” and started to work. At this session I did the corners etc placec that needs more contrast and edgyness and I’m gonna do the rest with the 15magnum. This work just does’nt need the outlines everywhere.
Needle: 7 round liner
Ink: I True Black

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s